sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Podsumowanie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Konkurs na plakat i hasło promujące bibliotekę szkolną

Kategoria klasy IV i V I miejsce Damian Szuszkowski klasa IV d II miejsce Joanna Szkolik klasa IV b III miejsce Julia Pawlak klasa V a Wyróżnienia Gaja Michalska klasa V c Katarzyna Madaj klasa IV b Wiktoria Wardęga klasa IV a Łukasz Grot klasa IV a Wojciech Szymczak klasa V Kategoria klasy VII, VIII i gimnazjalne I miejsce Martyna Kaźmierczak klasa III c II miejsce Iga Michalska klasa VII b III miejsce Agnieszka Weilandt klasa III e Wyróżnienia Maria Liszkowska klasa III d Weronika Piochacz klasa III b Aleksandra Kicińska klasa III c

Konkurs Zaczytani

I miejsce Iga Michalska klasa VII b II miejsce Julia Pawlak klasa Va III miejsce Michał Szutowicz klasa VII b   Wyróżnienie Jakub Hundt klasa V c  

Konkurs Detektywi słów

klasa V c czas  1:05:53 klasa III d czas  54:12  

Konkurs Mistrz alfabetu

Klasa V c czas  0: 25: 68 Klasa VII b czas  58 : 20

Mistrz Pięknego Czytania

Kategoria klasy IV i V Maja Taraskiewicz klasa V a  Mistrz Pięknego Czytania Wyróżnienie Gaja Michalska klasa V c Dominika Majewska klasa V a Oliwia Józefiak klasa IV a Kategoria klasy VII, VIII i gimnazjalne Łukasz Kalkowski klasa III e  Mistrz Pięknego Czytania Wyróżnienie Karla Jęchorek klasa VIII a Iga Michalska klasa VII b Weronika Nowak klasa III e  

Sowa biblioteczna

I miejsce Oliwia Pieske klasa IV d II miejsce Klaudia Bartol klasa IV c III miejsce Mikołaj Furier klasa IV a Wyróżnienie Maja Smyk klasa IV a Maja Dominik klasa IV c Klasa I a Klasa I b Klasa II b Klasa II c

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszam 13 listopada

(duża przerwa) do biblioteki szkolnej

Izabela Skrzypczak-Szutowicz                                                                 
Skip to content