sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt

09.01.2019 w naszej szkole odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt. Skład naszej reprezentacji to Kinga Jessa 5a, Dominika Majewska 5a, Maja Mądrowska 5a, Julia Nowaczyk 5a, Zofia Wiśniewska 5a, Gaja Michalska 5c, Nikola Albin 5c, Antonina Tatarynowicz 5c, Kalina Tomaszewska 5c,Wiktoria Jasińska 5c. Nasze dziewczyny prowadziła Pani Małgorzata Dusan-Stułka. Przeciwniczkami dziewczyn była reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 1  w Czarnkowie, prowadzona przez Panią Dorotę Sinoradzką. W początkowych minutach meczu pechowej kontuzji doznała nasza bramkarka, dlatego też już na początku byłyśmy mocno osłabione. Mecz, mimo początkowych problemów związanych właśnie z  tą kontuzją, był zacięty . Po stracie  pierwszej bramki dziewczyny nie poddawały się ,niestety mimo bardzo dużych chęci nie wszystko im wychodziło i już po chwili przegrywałyśmy  2:0. Po krótkim czasie straciłyśmy kolejną bramkę. Niespełna minutę przed końcem pierwszej połowy Wiktoria Jasińska rzuciła bramkę dla naszego zespołu. Ta połowa meczu zakończyła się wynikiem 5:1 dla gości. Chwilę po powrocie na boisko wynik wynosił  już 6:1 .Akcja meczu toczyła się dalej, a wynik  był coraz bardziej niekorzystny i wynosił już 7:1.  Po chwili wpadła kolejna bramka dla przeciwnika. Po długiej przerwie drugim trafieniem na nasze konto może pochwalić się Wiktoria Jasińska z klasy 5c. Mecz zakończył się wynikiem 8:2. Gratulujemy wygranej koleżankom z reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 1. Nasze dziewczyny jeszcze pokażą na co je stać w kolejnych meczach. Zosia Górzna 3b
Skip to content