sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wycieczka do Poznania

W piątek, 15 marca pojechaliśmy na wycieczkę do Poznania. Moja klasa IV a z Panią Anią Nowak i klasa IV b z Panią Agatą Mazurek. Dzień zapowiadał się nieciekawie, ponieważ od samego rana padał deszcz. My jednak w dobrych humorach wyruszyliśmy na wycieczkę.
            Głównym punktem programu był Teatr Muzyczny, w którym obejrzeliśmy musical „Rodzina Addamsów”. Przedstawienie wzbudzało strach i jednocześnie nas śmieszyło. Aktorzy śpiewali i tańczyli, aby zapewnić nam ciekawą rozrywkę. W spektaklu była też jedna przerwa, podczas której można było kupić pamiątki, takie jak koszulki, kubki, książki związane z tematyką „Rodziny Addamsów”. Po przedstawieniu nastąpiło spotkanie z aktorami, jednak nie wszyscy mieli możliwość zadawania pytań.
Po tak wyczerpującej sztuce wszyscy staliśmy się bardzo głodni i pojechaliśmy na obiad do Mc Donald’s. Każdy mógł wybrać coś dla siebie.
Kolejnym punktem była długo wyczekiwana przez wszystkie koleżanki i kolegów zabawa w Jump Arenie. Mogliśmy korzystać z trampolin, ścieżek akrobatycznych i basenów z gąbkami. Łatwo było tam „utopić się”, jednak tata Mateusza, który z nami jechał jako opiekun, pomagał wszystkim bezpiecznie wyjść. Wszelką pomocą służył nam również tata Kingi. Czas spędzony tam był radosny i beztroski.
Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy i musieliśmy wracać do domu. Mimo to dobry nastój panował do samego Czarnkowa.
Podsumowując: wycieczkę można uznać za udaną. Będziemy czekać na następną.
Oliwia, klasa IV a
Skip to content