sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Z wizytą w przedszkolu „Leśne Skrzaty”

To był dzień!  Tym razem role się odwróciły i w ramach współpracy między naszą biblioteką, a przedszkolem „Leśne Skrzaty” gimnazjaliści i ósmoklasiści wybrali się z wizytą do przedszkola na ulicy Przemysłowej. Przedszkolaki z grupy „Skrzaty” przygotowały wiosenne przedstawienie. Mali artyści zaskoczyli widzów piękną recytacją wierszy oraz wesołymi piosenkami, które wprawiły w ruch dorosłą widownię. Wszyscy byli bardzo przejęci i skupieni na odgrywaniu swoich ról, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami! Cukierki były słodką nagrodą za piękny występ maluszków, a także podziękowaniem za wizytę tak duuużych gości. Większość przedszkolaków tej grupy stanie się we wrześniu uczniami naszej Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie. Czekamy na Was z radością! Beata Cybel Izabela Skrzypczak-Szutowicz
Skip to content