sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Zaproszeni przez senatora RP

W ubiegłym roku szkolnym (2018/2019) w czerwcu uczennice naszej szkoły brały udział w subregionalnym ogólnopolskim konkursie List do taty organizowanym przez Senat Rzeczpospolitej Polskiej. 18. 09. 2019 r., na zaproszenie senatora Mieczysława Augustyna, udaliśmy się do Piły na finał konkursu. Tę wielką galę swoją obecnością uświetnili ojcowie wszystkich dzieci, które brały udział w konkursie. Po wręczeniu atrakcyjnych nagród zwycięzcom i wyróżnień, między innymi jednej z naszych uczennic – Joannie Szkolik z klasy 5 b, otrzymaliśmy w prezencie dodatkową emocjonalną atrakcję w postaci projekcji filmu Chłopiec z burzy. Uczestniczkom gratulujemy odwagi i pomysłowości, Joannie Szkolik mocno ściskamy dłoń w geście uznania, a na Was liczymy w bieżącym roku szkolnym. Agnieszka Bąbelczyk              
Skip to content