sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Akcja „Sprzątania Świata” „NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!”

W Polsce akcja ta jest prowadzona od 1994 roku. Również nasza szkoła przyłączyła się do dbania o Planetę. 18 września  uczniowie klas piątych sprzątali teren wokół szkoły i parku. Młodsi uczniowie przygotowali piękne plakaty związany z tegorocznym hasłem. Uczniowie zarówno młodszych jak i starszych klas brali udział w konkursie plastycznym, pod hasłem”NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!”.

 Akcja „Sprzątanie Świata” corocznie pokazuje, że w naszej szkole kształci się pokolenie twórcze, aktywne i pozytywnie zaskakujące świadomością i poczuciem odpowiedzialności za losy nie tylko najbliższego otoczenia, ale także całej Planety.

Izabela Skrzypczak-Szutowicz                 
Skip to content