sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Szkolny Konkurs Recytatorski „Kocham poezję” – relacja

Szkolny Konkurs Recytatorski „Kocham poezję” – relacja W czwartek, 10 października 2019r., mieliśmy okazję posłuchać wielu utalentowanych młodych recytatorów. Przeprowadziliśmy bowiem Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Kocham poezję”. Nasi uczestnicy prezentowali się w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsi wystąpili uczniowie klas I-III, następnie IV-VI i na koniec najstarsi – z VII i VIII klasy. Komisja miała niemałe wątpliwości, kogo nagrodzić i wyróżnić, ponieważ uczestnicy recytowali z ogromnym zaangażowaniem i talentem. Po owocnych naradach wyłoniono następujących laureatów: Kategoria I – klasy I-III:
  1. miejsce: Wiktor Grzelak, klasa 1b;
  2. miejsce: Lukas Balčius, klasa 3a;
  3. miejsce: Lena Kurek, klasa 3a.
Wyróżnienie: Jan Fąferek, klasa 1a, Barbara Koblańska, klasa 1b. Kategoria II – klasy IV-VI:
  1. miejsce: Gaja Michalska, klasa 6c;
  2. miejsce: Wiktoria Pilawska, klasa 5c;
  3. miejsce: Jagoda Maciejewska, klasa 5d.
Kategoria III – klasy VII-VIII:
  1. miejsce: Iga Michalska, klasa 8b;
  2. miejsce: Dawid Wieczorek, klasa 7b.
Wyróżnienie: Katarzyna Konicer, klasa 7a. Gaja Michalska, Wiktoria Pilawska, Iga Michalska i Dawid Wieczorek będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Kochać poezję” podczas „Grzybobranek lirycznych”. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, życząc dalszych sukcesów, niegasnącej miłości do poezji i wiary we własne talenty. W imieniu organizatorów Anna Nowak        
Skip to content