sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

FINAŁ OLIMPIADY EKOLOGICZNEJ

W Starostwie Powiatowym w Pile , 7 listopada odbył się finał XII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Zmierzyli się najlepsi z najlepszych – laureaci etapów powiatowych, przeprowadzonych w październiku, na terenie powiatów: pilskiego, wągrowieckiego, chodzieskiego, złotowskiego oraz czarnkowsko-trzcianeckiego. Rywalizacja była na wysokim poziomie. W zmaganiach wzięło udział ok 120 uczniów w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV-VI, klasy VII –VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.  II miejsce        Maciej Pieprz  wyróżnienie   Iga Michalska      Uroczyste podsumowanie olimpiady i wręczenie nagród nastąpi  22 listopada 2019r. w Młodzieżowym Dom Kultury Iskra w Pile. Gratuluję! Izabela Skrzypczak-Szutowicz      
Skip to content