sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Poezji Wielkopolskiej

6 XI 2019r.  w Oddziale dla dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czarnkowie odbył się Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Poezji Wielkopolskiej, którego organizatorami była Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance oraz Stowarzyszenie Laboratorium Słowa. Konkurs był jednym z działań projektu „Słowo daję! Festiwal Poezji Wielkopolskiej” oraz został dofinansowany ze środków Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas trzecich  i czwartych powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego. Naszą szkołę reprezentowali trzecioklasiści: Lena Kurek i Lukas Balcius, którzy wykazali się doskonałym przygotowaniem czytanych przez siebie utworów Stanisława Neumerta.  W II etapie konkursu wyłoniono Mistrza Czytania oraz nadano 3 wyróżnienia. Jedno  nich otrzymała Lena Kurrek. Oprócz dyplomów wszyscy uczestnicy otrzymali również nagrody książkowe.

Gratulujemy!!!

E. Sobkowska

       

Skip to content