sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Poezja akwarelą malowana…

Poezja akwarelą malowana… W listopadowym słońcu, 19.11.2019r., udaliśmy się na XXI Rejonowy Konkurs Recytatorski Poezji Stanisława Neunerta w Gulczu. Poetycka atmosfera, obecność pana Nuenerta oraz życzliwe przyjęcie organizatorów sprawiły, że naszym uczniom recytowało się naprawdę doskonale. Zostało to docenione przez szanowną komisję i możemy pochwalić się wspaniałymi osiągnięciami. W kategorii klas IV-VI Gaja Michalska z klasy VI c zajęła I miejsce, a w kategorii klas VII-VIII również I miejsce zajęła Iga Michalska, natomiast Dawid Wieczorek otrzymał wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne, słodkie upominki, a zwycięzcy nagrodzeni zostali dyplomem i książką. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów! Anna Nowak    
Skip to content