sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Jesienny liść

Jesień zadomowiła się u nas na dobre – co każdy odczuł z pewnością w ostatnim czasie. Nie przyszła do nas jednak z pustymi rękoma – przyniosła parkowym spacerowiczom kolorowe liście i babie lato. W czasie jesiennych spacerów można podziwiać piękne barwy jesieni, zbierać i układać w bukiety liście, których z dnia na dzień coraz mniej jest na drzewach. Spadając pod nasze nogi tworzą wielobarwny dywan, którym możemy spacerować godzinami nie zwracając uwagi na zimno i jesienną słotę. Zachęcając najmłodszych do podglądania przyrody i jej barw pani Ewelina Grochowska zorganizowała konkurs plastyczny pt. ”Jesienny liść”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pięknego, kolorowego liścia dowolną techniką plastyczną. W konkursowych zmaganiach mogły brać udział uczniowie z klas I – III. Poziom wykonania prac był bardzo wyrównany, dlatego Komisja Konkursowa w składzie: Renata Mierzwa, Jolanta Góral, oraz organizatorem konkursu Eweliną Grochowską postanowiły nagrodzić wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie.19 listopada 2019r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Laureaci otrzymali dyplomy okolicznościowe oraz nagrody książkowe.

Nagrody otrzymali: I miejsce Ewa Mróz klasa III b,

 I miejsce Ksawery Nawrot klasa II b,

 II miejsce Maciej Staniszewski klasa I c,

III miejsce Barbara Rybeńska klasa II a,

III miejsce Julia Czabajska klasa I c,

wyróżnienie Julia Dymek klasa II a.

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do zabawy w innych konkursach. Ewelina Grochowska    
Skip to content