sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Światowy Dzień Misia w Bajkowym świecie

              25.11.2019r. miało miejsce zwieńczenie trójstronnego projektu realizowanego przez placówki edukacyjne: Przedszkole Miejskie nr 1 „Bajkowy Świat” z Czarnkowa, Szkołę Podstawową nr 2 z Czarnkowa i Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski z Goraju. Przedsięwzięcie miało na celu przygotowanie całodziennej uroczystości związanej z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia w przedszkolu. Organizatorki – panie Sylwia Krzemińska i Agnieszka Bąbelczyk przy współudziale   innych nauczycieli, uczniów i wychowanków zadbały o prawidłowy przebieg święta. Uczniowie z SP2 w Czarnkowie, przedstawili inscenizację pt.: Bajka o tym, jak miś Teofil zaczął dbać o zdrowie Sylwii Bacewicz oraz tematyczne recytacje i piosenki. Zadbali również o miłą atmosferę, która towarzyszyła wszystkim przez cały dzień podczas „misiowych zabaw. Reprezentant ZSL w Goraju poprowadził wykład multimedialny nt. pielęgnacji i hodowli pszczół połączony z degustacją miodu, który zakończony był bardzo efektownie – sygnałem myśliwskim zagranym na parforsie. Pięknie przystrojone sale i dzieci z charakterystycznymi emblematami na głowach uświetniały wcześniej stworzony scenariusz. Dziękujemy Dyrekcjom placówek, nauczycielom, uczniom i wychowankom za umożliwienie przeprowadzenia tej inicjatywy, a zadowolenie i uśmiechy dzieci składamy w podziękowaniu. S. Krzemińska i A. Bąbelczyk                               
Skip to content