sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

BALIK KARNAWAŁOWY DLA KLAS I-III

Karnawał to czas radości i zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Z tej okazji dnia 16.01.2020 r. został zorganizowany w naszej szkole „Balik karnawałowy”. Na pięknie udekorowanej auli pojawiły się postacie z bajek, księżniczki, bohaterowie z filmów Marvela, piłkarze, wojownicy… ach …. nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie. Do zabaw i tańców zachęcały animatorki zaczarowane w postaciach „zebry”, „tygryska” oraz „Pikachu”.  Na auli podczas tańców było kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. Do tańca przygrywali szkolni DJ-e, starając się sprostać wymaganiom swoich młodszych kolegów i świetnie sobie z tym poradzili. Nad bezpieczeństwem dzieci i miłą zabawą czuwały wychowawczynie klas I-III. Jedną z atrakcji była błyszcząca ścianka na której dzieci mogły pozować do zdjęć indywidualnych i grupowych.  Gdy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały naszą salę balową. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów. A w szczególności rodzicom, którzy pomagali nauczycielkom w dekoracji sali. Małgorzata Benrot Fot. Beata Cybel  
Skip to content