sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Na to spotkanie czekaliśmy już od wiosny!!!

W czasie zdalnej nauki, stęsknieni za sobą, ucieszyliśmy się z pewnego pomysłu Janka. Kiedy wróciliśmy do szkoły, z niecierpliwością czekaliśmy na piątkowe popołudnie. Janek, wraz z rodzicami, zaprosił swoje koleżanki i kolegów,  wraz z wychowawczynią i rodzicami na spotkanie integracyjne w Ich przydomowym ogrodzie. Co to było za spotkanie! Na szczęście pogada nam sprzyjała! Mieliśmy czas na wspólne gry, zabawy i figle, zajadaliśmy pyszne ciasta, słodycze i owoce, samodzielnie przygotowywaliśmy popcorn prosto z maszynki. Mieliśmy wreszcie okazję podziwiać piękne ptaki w ogrodowej wolierze. To o nich Janek pisał „newsy” na klasowym padlecie „Pracusiów”.   Karmiliśmy też czerwone rybki, które pływały w oczku wodnym. Wieczorem tata Jasia rozpalił ognisko. Piekliśmy kiełbaski! Pycha! A kiedy zaczęło robić się ciemniej, tata Jasia zabrał nas na spacer po pięknej okolicy Dębego. Wyruszyliśmy z pochodniami, obeszliśmy staw, a po drodze odwiedziliśmy małego kotka Oli, która mieszka niedaleko. Zmęczeni, ale pełni wrażeń i dobrych humorach niechętnie kończyliśmy nasze spotkanie. To było bardzo udane popołudniowe spotkanie klasowe! Jeszcze raz dziękujemy Jasiowi i Jego rodzicom za zaproszenie. Uczniowie klasy 2A wraz z wychowawczynią Beatą Cybel

   
Skip to content