sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Na powitanie jesieni

Klasa 4b wraz  z wychowawcą  panią Anną Jahnz wzięła udział w dwóch pieszych rajdach. Obydwu towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Pierwszy z nich odbył się 11 września. Weszliśmy wtedy na czarnkowski Grzybek, skąd udaliśmy się nad Noteć.  Drugi miał miejsce 23 września, pierwszego dnia kalendarzowej jesieni. Tego dnia wyruszyliśmy spod szkoły do lasu w kierunku Śmieszkowa. Czekały tam na nas różne konkursy przygotowane przez wychowawczynię i rodziców, którzy jako opiekunowie wzięli udział w rajdzie. Bawiliśmy się super! W drodze powrotnej, by pomóc naszej przyrodzie, zebraliśmy śmieci, jednocześnie je segregując.                                                      Nasze klasowe wyprawy były bardzo udane i dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń.

Zuzanna Fornal klasa 4b

 Skip to content