sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W KLASACH DRUGICH

2 października w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, uczniowie klas drugich wzięli udział w zabawach matematycznych, rozpoczynając przygodę z tabliczką mnożenia. W czasie zajęć edukacyjnych na wesoło ćwiczyli swoje umiejętności, rozwiązując rozmaite zadania na tablicy interaktywnej, umieszczone na stronach: www.matzoo.pl oraz https://wordwall.net. Kolejny etap zmagań kontynuowali podczas przerw i na lekcjach wychowania fizycznego. Ten symboliczny dzień miał zachęcić wszystkich uczniów klas młodszych do utrwalenia tabliczki mnożenia, wspólnej zabawy i ćwiczeń. Edukacja matematyczna połączona z zabawą jest bardzo efektywna, dlatego wszyscy uczestnicy podeszli do zadań z ogromnym zaangażowaniem i wielką pasją. Akcja uświadomiła uczniom fakt, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom klas drugich ogromnego zaangażowania i dalszych sukcesów.

M.Wiśniewska

      
Skip to content