sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

II etap szkolnego konkursu wiedzy „Co wiesz o Januszu Korczaku” – rozstrzygnięty

Dnia 26 marca 2021 r. w naszej szkole odbył się II etap szkolnego konkursu wiedzy dla uczniów klas II i III „Co wiesz o Januszu Korczaku”. Celem konkursu było zapoznanie się z ideałami, życiem i twórczością Janusza Korczaka. W rywalizacji brało udział dziesięciu  najlepszych uczniów klas II i III, którzy w pierwszym etapie konkursu uzyskali najwyższą ilość punktów. Dzieci zaprezentowały bardzo wysoki poziom wiedzy.

Laureatów wyłoniła komisja w składzie:

Ewelina Grochowska

Eliza Rychlewska

Jolanta Góral

I miejsce Barbara Koblańska klasa IIb

II miejsce Maksym Życki klasa IIc

III miejsce Marcin Kowalewski klasa IIb

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewelina Grochowska

Skip to content