sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

8 – 15 Tydzień Bibliotek Szkolnych

Konkursy 

1.

Ja i książka w pięknych okolicznościach przyrody       

Znajdź w okolicy piękne miejsce na łonie przyrody, zabierz swoją ulubioną książkę, usiądź, czytaj i poproś kogoś o zrobienie Ci zdjęcia. Fotografię prześlij na adres: biblioteka@sp2.czarnkow.pl

2.

Wybierz kilka – albo wszystkie – spośród fragmentów wiersza umieszczonego w prezentacji i ułóż, przesuwając elementy, swój własny. Następnie zrób screena lub zdjęcie ekranu i prześlij na adres: biblioteka@sp2.czarnkow.pl

3.

Wykorzystując dowolną technikę plastyczną lub korzystając z programów graficznych, stwórz kartkę z życzeniami dla biblioteki z okazji Tygodnia Bibliotek. Pamiętaj o tegorocznym haśle Znajdziesz mnie w bibliotece. Swoją pracę przyślij na adres: biblioteka@sp2.czarnkow.pl albo przynieś ją do szkolnej biblioteki. Pracuj samodzielnie
Skip to content