sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

PODKÓWKI SZCZĘŚCIA

Wtorkowy poranek 25 maja dla uczniów klas ósmych był inny niż wszystkie, bowiem tego dnia wszyscy przystąpili do swojego pierwszego egzaminu. Zanim jednak do tego doszło, z rąk wychowawców, pana Leszka Rybarczyka i pana Krzysztofa Majewskiego, otrzymali podkówki. Ten mały atrybut – symbol szczęścia miał towarzyszyć uczniom naszej szkoły podczas trzydniowego zmagania się z zadaniami egzaminacyjnymi, kolejno z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Tego dnia najstarsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie oprócz wsparcia emocjonalnego, które jest tak bardzo im potrzebne w tych dniach, usłyszeli również miłe i budujące słowa z ust dyrekcji i wychowawców.

Młodsze roczniki uczniów pamiętały o klasach ósmych. Przygotowały życzenia w związku z egzaminem. Przesłane prace zostały wydrukowane i umieszczone na sztalugach.

Wszyscy w obecnej pandemicznej sytuacji jesteśmy zaniepokojeni…

Rodzicu, nauczycielu, wychowawco! Uwierzmy w możliwości naszych dzieci, ponieważ mają z sobą pakiet zapasowego szczęścia w postaci podkówek.

Dobrze podkuty ósmoklasista może wszystko!

Życzymy Ci kochany ósmaku maksymalnej ilości punktów!

mgr Agnieszka Bąbelczyk

   
Skip to content