sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Uwaga! Komunikat dotyczy uczniów klas 7

Oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu wniosków w ramach programu Polsko-Ukraińskiej Wymiany Młodzieży. Ocena projektu miała nastąpić w kwietniu, ale data ta została przesunięta na termin nieznany (może to być również w wakacje). Dlatego zespół prowadzący projekt rozpoczyna nabór uczestników teraz, aby w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu grupa projektowa była gotowa. Projekt odbędzie się w dwóch częściach: pierwsze spotkanie 22 sierpnia  – 27 sierpnia  2021 w Ośrodku Wypoczynkowym w Rogoźnie, drugie spotkanie 19 września – 25 września 2021 w ośrodku w okolicach Lwowa. Temat projektu „Język teatru  – pierwszy krok do porozumienia”. W ramach projektu odbędzie się wiele warsztatów. Koszt dla uczestnika w całym projekcie wynosi 100 zł. Pozostałe koszty pokrywa Polsko-Ukraińska Rada Młodzieży.

Link do zgłoszenia: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=hI6jvSDsMUWp04KpctTucJcMwkO6f0pEiiAY0eddfoRUOEJKTUhBUVlaNU1VNDlXR1pOSUJLNUlWMy4u

Więcej informacji u koordynatora projektu.

Renata Barnaś

Skip to content