sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

W piątek 3 grudnia 21r. odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Celem turnieju było zaktywizowanie dzieci, które przez kilkanaście miesięcy miały ograniczoną aktywność ruchową oraz przypomnienie czym jest rywalizacja sportowa. Do udziału zaproszone zostały reprezentacje klas ósmych. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” osobno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. W obu kategoriach zwyciężyła klasa VIII a.

Wyniki dziewcząt w meczach:

VIIIa – VIIIb 2-0,

VIIIc – VIIIb 2-0,

VIIIa – VIIIc 2-0

Wyniki chłopców w meczach:

VIIIa – VIIIb 2-0,

VIIIb – VIIIc  2-0,

VIIIa – VIIIc 2-1

 

Tabela końcowa dziewcząt:

1m VIIIa, 2m VIIIc, 3m VIIIb Tabela chłopców: 1m VIIIa, 2m VIIIb, 3m VIIIc

 W czasie turnieju towarzyszył nam Święty Mikołaj, który po zmaganiach sportowych częstował zawodników jabłkami i cukierkami( podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego).

Uczniom turniej się spodobał. Pytali o następne, które być może się odbędą.

Organizatorzy

Skip to content