sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Zbiórka karmy

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych ze SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAT „AZOREK” W OBORNIKACH. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji była p. Ewelina Grochowska i p. Małgorzata Wiśniewska. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Ewelina Grochowska

 
Skip to content