sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Szkolny Konkurs Recytatorski z motywami świątecznymi w tle

  W mikołajkowy poniedziałek, 6 grudnia, przeprowadzony został konkurs recytatorski dla klas 4-6. Uczniowie wybierali repertuar spośród utworów o tematyce świątecznej. Wszyscy uczestnicy powiedzieli swoje teksty tak dobrze, jak tylko potrafili, prezentując wysoki poziom umiejętności recytatorskich. Pięknie wypowiedziane utwory wprowadziły słuchaczy i komisję w bożonarodzeniowy i miły nastrój.  Wśród uczestników komisja w składzie – pani wicedyrektor Sylwia Sowińska i pani Anna Nowak, wyłoniła następujących laureatów:  I miejsce – Dawid Dziedzic z klasy 5c  II miejsce – Oliwia Pierudzka z klasy 5b  III miejsce – Fabian Jasiński z klasy 5a.  Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni punktami za udział w konkursie, ocenami z języka polskiego oraz dyplomami, a zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.  Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów recytatorskich! 

 Organizator konkursu 

Anna Nowak 

   
Skip to content