sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

ROBOTY HUMANOIDALNE W KLASIE IIIC

W tym tygodniu uczniowie klas trzecich pracują pod hasłem „Nowoczesne technologie”. Podczas zajęć lekcyjnych wyjaśniliśmy pojęcie robotyzacji oraz rozmawialiśmy na temat robotów humanoidalnych. Oglądaliśmy zdjęcia i filmy najbardziej znanych na świecie robotów, które naśladują ludzkie gesty i mimikę. Roboty, które przypominają wyglądem człowieka zrobiły na uczniach największe wrażenie, dlatego właśnie one stały się tematem dzisiejszej pracy plastycznej. Uczniowie klasy III C w dwuosobowych zespołach zaprojektowali wynalazki, a dokładnie roboty przyszłości. Byłam pod wrażeniem entuzjazmu i kreatywności uczniów. Tworzenie własnych robotów było dla nich ogromną frajdą.

Poniżej prezentujemy fotorelację dzisiejszych działań plastycznych, oraz efekty końcowe zespołowych zmagań.

Wychowawczyni

Ewelina Grochowska

Skip to content