sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Walentynki w SP2

 

Walentynki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie były dniem pełnym atrakcji i niespodzianek.  W poniedziałek 14 lutego 2022 r. już od samego rana w szkole panował specyficzny nastrój. Na korytarzach można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwieni. To dlatego, że prawie każdy uczeń miał na sobie jakiś element ubioru w czerwonym kolorze. Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową, za pośrednictwem której można było przesyłać sobie słowa sympatii. Kartek było bardzo dużo, a wiele z nich zostało wykonane ręcznie przez nadawców. Na przerwach wszyscy uczniowie klas 1-3 mogli uczestniczyć w kolorowaniu ogromnych kolorowanek walentynkowych. Wszyscy bawili się wspaniale!

Małgorzata Wiśniewska

Skip to content