sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Współpraca z Komendą Powiatową Policji w Czarnkowie

  Klasa 6a miała okazję uczestniczyć 11 kwietnia 2022r. w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości. Z tej okazji odwiedziła nas przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie p. asp. sztab. Izabela Kolasa. Dzięki temu spotkaniu uczniowie mogli dowiedzieć się o szkodliwości picia alkoholu oraz zagrożeniach z tego wynikających.
Aleksandra Leśna-Rybarczyk
12 kwietnia 2022 roku w trakcie trwania siódmej lekcji uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami (klasa 8a z panią Elizą Rychlewską, klasa 8b z panem Jackiem Pietraszakiem, oraz klasa 8c z panią Agnieszką Bąbelczyk) spotkali się z panią policjant- asp. sztab. Izabellą Kolasa w auli szkolnej.
W trakcie spotkania, policjant objaśniła nam działania policji wobec nieletnich. Wyjaśniła nam za co my – nieletni, możemy zostać ukarani, oraz wytłumaczyła jakie kary obowiązują nas za poszczególne wykroczenia. Na sam koniec spotkania, pani policjant obejrzała z nami film o młodzieży w zakładach poprawczych. Z filmu dowiedzieliśmy się, że złe otoczenie, bądź problemy w rodzinie mogą być powodem do robienia wielu niestosownych rzeczy, za które później możemy zostać ukarani. Uważam, że film miał bardzo mocny i zarazem trafny przekaz, a my jako uczniowie będziemy ostrożniejsi i bardziej uważni.
Antonina Tatarynowicz 8c
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani asp. sztab. Izabeli Kolasa za zaangażowanie, profesjonalizm i chęć współpracy!
Skip to content