sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Drzwi otwarte w Goraju

11.05 br. Technikum Leśne w Goraju po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią ponownie „otworzyło swoje drzwi”. Imprezę rozpoczął dyrektor szkoły pan Albert Tabaka. Podczas spotkania omówione zostały najistotniejsze punkty, które każdy kandydat chcący zostać uczniem gorajskiego „leśnika” powinien wiedzieć. Ponadto uczniowie wzięli udział w pokazie umiejętności posługiwania się urządzeniami wykorzystywanymi do prac leśnych, konkursach i quizach, pokazach gorajskich łuczników. Zwiedziliśmy zamek Hochbergów – internat. Wysłuchaliśmy dwóch utworów szkolnego zespołu muzycznego oraz koncertu  Zespołu Trębaczy Myśliwskich. Na końcu nastąpiło podsumowanie konkursów oraz wspólny posiłek.

Izabela Skrzypczak-Szutowicz

Skip to content