sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

KOSZULKA ALEKSANDRA ŚLIWKI

  CENA WYWOŁAWCZA – 100 zł Szkolne Grupa Wolontariatu wystawia na licytację KOSZULKĘ ALEKSANDRA ŚLIWKI (z podpisami zawodników) – kapitana drużyny ZAKSA Kędzierzyn Koźle z meczu z Trentino Itas w Finale Siatkarskiej Ligii Mistrzów. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rehabilitację Martyny, dziewczynki  z Czarnkowa walczącej ze skutkami przebytego zachorowania na Covid 19. Licytacja to jedno z wydarzeń Koncertu GRAMY DLA MARTYNY, który odbędzie się 3 grudnia 22r. o godzinie 1700 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie. Osoby zainteresowane udziałem w Licytacji wysyłają na adres licytacja@sp2.czarnkow.pl  lub przez napisanie komentarza na Facebooku https://www.facebook.com/dwojkaczarnkow , zadeklarowaną kwotę, numer koszulki oraz dane osobowe: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu. Licytacja internetowa kończy się 3 grudnia 2022r. (sobota) o godz. 1200.
Skip to content