sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej Dwójce  w dniu 26 stycznia 2023r.
Na pięknie udekorowanej auli szkolnej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Żówie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić. Zabawy uatrakcyjniały animatorki z firmy „Moc Atrakcji” z Poznania. Dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, zabawach angażujących wszystkie dzieci jednocześnie, animacjach rywalizacyjnych, konkurencjach drużynowych. Mnóstwo frajdy sprawiły kilogramy konfetti, żywa maskotka, zabawy z najnowszymi gadżetami animacyjnymi oraz wytwornica piany.  Na auli podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.
Skip to content