Wizyta przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr2 im. Jana Brzechwy

W czwartek 23 marca mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Jana Brzechwy. Uczniowie klasy 1A z wielką przyjemnością gościli przedszkolaków w swojej sali, pokazując im jak uczą się pierwszoklasiści. Największe emocje u naszych gości wzbudziła możliwość aktywnego uczestniczenia w lekcji. W pierwszej części lekcji przedszkolaki miały możliwość pracy  z tablicą interaktywną. W drugiej części lekcji uczniowie oraz przedszkolaki przystąpili do wykonywania wspólnej  pracy plastycznej „Wiosenne tulipany” – próby kreślenia linii pionowych kredkami na kartce z wykorzystaniem Elementów Systemu Edukacji Przez Ruch D. Dziamskiej. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas pierwszych.
Wychowawczyni klasy: Ewelina Grochowska