sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  UWAGA KONKURS! 23 KWIETNIA OBCHODZIMY DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ZWIĄZKU Z TYM OGŁASZAMY:   KONKURS DLA KLAS I-III
  • ZAŚPIEWAJ, NAGRAJ I WYŚLIJ NAM PIOSENKĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM (MOŻESZ ZAŚPIEWAĆ SAM, W PARZE LUB GRUPIE- WYBÓR PIOSENKI DOBROWOLNY)
  NAGRANIE PROSIMY PRZESŁAĆ DO  5 MAJA NA ADRES MAILOWY: sbraczkowska@sp2.czarnkow.pl   OCENIE BĘDĄ PODLEGAŁYPOMYSŁ ORAZ WYKONANIE 🙂   KONKURS DLA KLAS IV-VIII
  • NAGRAJ REKLAMĘ ZACHĘCAJĄCĄ DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
LUB
  • WYRECYTUJ WIERSZ (W JĘZYKU ANGIELSKIM)
LUB
  • NAGRAJ ŁAMAŃCA JĘZYKOWEGO (W JĘZYKU ANGIELSKIM)
  NAGRANIE PROSIMY PRZESŁAĆ DO  5 MAJA NA ADRES MAILOWY: sbraczkowska@sp2.czarnkow.pl OCENIE BĘDĄ PODLEGAŁY POMYSŁ, WYKONANIE ORAZ POPRAWNOŚĆ WYMOWY 😊 JEŚLI MASZ PYTANIE PODEJDŹ DO NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO I ZAPYTAJ 😊 BĘDZIEMY OCENIAĆ PIĘTNAŚCIE PIERWSZYCH PRAC NADESŁANYCH DROGĄ MAILOWĄ EWENTUALNIE NAGRANIE MOŻNA PRZEKAZAĆZA POMOCĄPENDRIVESWOJEMUNAUCZYCIELOWI JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ CIEKAWE NAGRODY ORAZ GRATYFIKACJE W POSTACI OCENY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH😊
Skip to content