sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Z wizytą w przedszkolu

  11 czerwca 2024r.klasa IVb wraz z wychowawcą odwiedziła oddział przedszkolny Sów. Większość bajek skrywa w sobie pewien przekaz, który choć nie wprost, ma trafić do umysłu i serca małego czytelnika. To właśnie mądre bajki do dzieci do czytania. Chętnie się do nich wraca i na długo pozostają w pamięci. My postanowiliśmy to udowodnić i przeczytaliśmy przedszkolakom bajkę pt.” Mama Tupcia Chrupcia wraca do pracy”. Dzieci z wielką uwagą i w skupieniu słuchały czytanej  z podziałem na role przez czwartoklasistów bajeczki. Kolejnym punktem naszej wizyty były pytania zadawane przez czwartoklasistów dotyczące tejże bajki. Dzieci z oddziału Sów zdały egzamin celująco, bowiem znały odpowiedzi na każde z zadanych pytań. Serdecznie gratulujemy małym Sowom! Liczymy na rewizytę u nas, w kolejnym roku szkolnym. Na koniec Pani Katarzyna Graj podziękowała uczniom za przygotowanie wspaniałej bajki i obdarowała nas piękną laurką (wykonaną przez Franka) i cukierkami, które rozpieściły nasze podniebienia. Do zobaczenia we wrześniu!  Wychowawca kl.IV b, Marlena Dubiał
Skip to content