I miejsce Julii Chodunaj w konkursie literackim

W dniu 16 lutego 2017 r. uczennica naszego gimnazjum – Julia Chodunaj z klasy II d została zaproszona na obchody 98. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego do Zespołu Szkół w Romanowie Dolnym.

Tam podczas uroczystej gali uczniowie z okolicznych szkół zostali nagrodzeni za udział w konkursach tematycznie związanych  z Powstaniem Wielkopolskim. Julia odebrała nagrodę z rąk Starosty Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego – Pana Tadeusza Teterusa za zajęcie I miejsca w konkursie literackim na „List do powstańca – uczestnika Powstania Wielkopolskiego”.

Gratuluję Julii sukcesu, który jest wynikiem  jej talentu, pasji i zaangażowania.

Sylwia Sowińska