sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wymiana międzynarodowa 26.04.2017, środa

W przedostatni dzień projektu uczyliśmy się wzajemnie alfabetów: polskiego i ukraińskiego, układając z liter różne słowa. Następnie w grupach zaczęliśmy opracowywać słowniczek polsko-ukraiński. Każda grupa miała do zrobienia  słowniczek tematyczny, np. zwierzęta czy zwroty na powitanie. Tańczyliśmy również belgijkę, którą wszyscy polubili. O 15:00 znów graliśmy w piłkę na hali. O 17:30 cała grupa spotkała się w Goraju na ognisku. Piekliśmy kiełbaski i chleb, robiliśmy sobie wspólne zdjęcia i graliśmy w piłkę. Jedynym minusem ogniska, było to, że mogło trwać dłużej. W Goraju spędziliśmy wspaniały czas integrując się i wspólnie bawiąc. Ok. 20:30 ku zmartwieniu wszystkich musieliśmy pojechać do domu i resztę czasu spędziliśmy z rodzinami.

Marta Kubisiak II d, fot. Zuzanna Sakowicz II c

      

      

     

     

     

 

 

 

 

Skip to content