sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wymiana międzynarodowa 27.04.2017, czwartek

Ostatniego dnia projektu nasze zajęcia rozpoczęliśmy od podsumowania. Cała grupa oceniała poszczególne dni wymiany i najczęściej zapisywaną oceną była oczywiście 6. W związku z zaległymi urodzinami Emilii zostało odśpiewane „sto lat” dla jubilatki i wszyscy zjedliśmy pożegnalno-urodzinowy tort. Jeszcze raz zatańczyliśmy wspólnie belgijkę i niestety nadszedł czas pożegnań. Zrobiliśmy sobie ostatnie grupowe zdjęcie przy autobusie i z wielkim smutkiem i żalem pożegnaliśmy naszych ukraińskich gości. Gdy autobus już odjeżdżał, goniliśmy go ostatni raz machając do naszych przyjaciół. Ta wymiana była niezapomnianym wspomnieniem. Odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i zżyliśmy się z ukraińskimi uczniami. Już nie możemy się doczekać kiedy znów ich odwiedzimy. To był wspaniały projekt!

Marta Kubisiak II d, fot. Zuzanna Sakowicz II c

            

Skip to content