sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Eko Mistrzowie z SP2

16 października 2018r. w siedzibie Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Czarnkowie odbył się pierwszy etap Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Północnej Wielkopolski. Nad jego przebiegiem czuwali pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa. W rywalizacji wzięło udział aż 46 uczniów z 17 szkół całego powiatu. Konkurs trwał jednocześnie we wszystkich powiatach północnej Wielkopolski. Komisja konkursowa w składzie: Karolina Mazurkiewicz – naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Katarzyna Braun, Aleksandra Giner i Alicja Rydzy, pracownice Wydziału, sprawdziła wszystkie prace i ogłosiła wyniki jeszcze tego samego dnia. Najlepsi wśród uczniów szkół podstawowych w eko rywalizacji okazali się: Maciej Pieprz  (I miejsce) ze Szkoły Podstawowej  nr 2 w Czarnkowie, Agnieszka Łucjan (II miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Miłkowie, Michał Szutowicz (III miejsce) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie. Nagrodzeni i wyróżnieni będą walczyć dalej już 8 listopada 2018r. w Starostwie Powiatowym w Pile, a uroczyste podsumowanie Olimpiady nastąpi 23 listopada w MDK „Iskra” w Pile. Gratulujemy sukcesu!:)        
Skip to content