sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

W-f inny niż zwykle

W ramach lekcji wychowania fizycznego uczniowie klasy IIa 24 września 2018r wzięli udział w „mini treningu” piłki nożnej. W celu zainteresowania uczniów tą dziedziną sportu zajęcia zostały przeprowadzone z udziałem zawodników trenujących w Klubie Sportowym Lech Poznań. Po profesjonalnej rozgrzewce grupa została podzielona na cztery zespoły. Każdy z nich otrzymał różnokolorowe koszulki z logo Klubu. Uczniowie dumnie zajęli wyznaczone miejsca i rozpoczęli rywalizację zespołową. Uważnie słuchali objaśnień, sprawnie wykonywali zadania wykazując się dużą sprawnością fizyczną, doskonałą organizacją zespołową i zaangażowaniem. Na zakończenie goście zaprezentowali swoje umiejętności zdobywane podczas codziennych treningów co wzbudziło zachwyt u obserwujących i motywację do podejmowania aktywności fizycznej. Opracowała Ewa Sobkowska                    

Comments (6)

Comments are closed

Skip to content