sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wycieczka klasy VII a, b

26 października klasy 7a i 7b brały udział w wycieczce do Poznania. Wycieczkę rozpoczęliśmy zajęciami na Uniwesytecie Przyrodniczym. Podzieleni byliśmy na dwie grupy. Kiedy jedna grupa była na zajęciach z robienia preparatów przy mikroskopach to druga była w ogrodzie dendrologicznym. Tam mieliśmy okazje oglądać różne okazy roślin. Później klasy się zamieniły. Po zakończonych zajęciach pojechaliśmy na jump arene. Spędziliśmy tam godzinę na skakaniu, graniu w siatkówkę i robieniu akrobacji. Świetnie się bawiliśmy. Następnie pojechaliśmy do galerii Poznań Plaza tam mogliśmy coś zjeść lub kupić. Po świetnie spędzonych 2 godzinach wróciliśmy do autobusu, aby wyruszyć w drogę powrotną do Czarnkowa. Na wycieczce spędziliśmy miło czas w cudownej atmosferze. Nie możemy doczekać się kolejnej. Karolina Fryska, kl. VII b Zdjęcia Nikola Matkowska, kl. VII b                              
Skip to content