sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

XII Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

17 października 2019 r w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Czarnkowie  rozpoczęły się eliminacje  (etap powiatowy) do XII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Jako pierwsi  do testów zasiedli uczniowie klas IV-VI. Dwie godziny później za długopisy chwycili starsi – klasy VII –VIII. Nasza szkoła wypadła doskonale. I miejsce Eliza Kurek klasa VI C II miejsce Antoni Maćkowiak VI C Wyróżnienie Gaja Michalska VI C   I miejsce Maciej Pieprz VIII B Wyróżnienie Iga Michalska VIII B Wyróżnienie Michał Szutowicz VIII B   Wszyscy uczniowie zakwalifikowali się do drugiego etapu, który odbędzie się 7 listopada w Pile. Serdecznie gratuluję! Izabela Skrzypczak – Szutowicz nauczyciel biologii                             
Skip to content