sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

WYGRANA NASZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCH

25 stycznia odbyły się w Krzyżu Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców starszych. Bardzo udanie zaprezentowali się w nich sportowcy z naszej szkoły, którzy w tych zawodach zajęli I miejsce. W pierwszym meczu pokonali Drawsko 6-4 , w półfinale Rosko 6-3. W meczu o I miejsce pokonali gospodarzy czyli Krzyż 3-2. Mecz miał niezwykle burzliwy i dramatyczny przebieg ale nasi chłopcy wyszli z niego zwycięsko. Oto skład zespołu: Kacper Mula, Fabian Kowalewski, Dominik Stanisz, Jakub Czabajski, Dorian Czekaj, Filip Girus, Adrian Naplocha, Patryk Albin i Adam Girus. Gratulujemy sukcesu a w nagrodę nasi chłopcy wystąpią w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego. Opiekunem drużyny był Wiesław Stułka
Skip to content