sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Teatralne zmagania nagrodzone!

W krzyskim Ośrodku Kultury 21. stycznia odbyły się przesłuchania w ramach XIX Przeglądu Widowisk Świątecznych. Nie mogło zabraknąć tam również występu naszego szkolnego Koła Teatralnego. Zaprezentowaliśmy spektakl „Wigilijna opowieść Edka”. Autorski scenariusz został zainspirowany „Opowieścią wigilijną” Karola Dickensa. Cieszymy się bardzo, ponieważ nasze zmagania ze sceną zostały nagrodzone i zdobyliśmy III miejsce! Szczególnym uznaniem jury zostały obdarzone:Karolina Fryska i Maja Taraskiewicz – odtwórczynie głównych ról. Członkinie jury doceniły także scenariusz i jego przekaz. Sukces ogromnie ucieszył zarówno aktorów jak i opiekunów – pana Wiesława Stułkę i panią Annę Nowak. Gratulujemy naszym aktorom – szczególnie gorąco tym, dla których był to pierwszy występ na konkursowej scenie. Życzymy udanej przygody z teatrem i dalszych sukcesów! Anna Nowak Zdjęcia: M-GOK Krzyż Wlkp.  
Skip to content