sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Podium piłkarzy ręcznych

  Piłkarze ręczni Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka  w Czarnkowie udanie zaprezentowali się podczas mistrzostw powiatu rozegranych w sobotę w Krzyżu( dzień wcześniej w meczu barażowym pokonali 3-2 SP.1 Czarnków). Chłopcy rozkręcali się z meczu na mecz. Po dwóch pierwszych porażkach wynikających głównie z braku ogrania w meczu o III miejsce pokonali Drawsko 4 – 3. Tym większe słowa uznania należą się drużynie, iż pojechali do Krzyża w siedmioosobowym składzie bez możliwości dokonywania zmian. Oto skład zespołu: Jakub Adamski 8b, Mikołaj Kacperski 8b, Antoni Maćkowiak 8c, Paweł Pompała 8b, Bartosz Wiśniewski 8c, Wiktor Sanocki 8b, Wojciech Szymczak 8c. W meczu barażowym grali także Tomasz Michalski 8a oraz Volodymyr Novikov 8a. Strzelcy bramek: B. Wiśniewski- 6, A. Maćkowiak-4, P. Pompała-1. Opiekunem zespołu był Wiesław Stułka.

Gratulujemy!

Skip to content