sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

      Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. 20 czerwca w naszej szkole po dwurocznej przerwie odbyła się gala „NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH” 2021/2022 , na której nadano tytuły uczniom, tj. najlepszy z edukacji wczesnoszkolnej, najlepszy czwartoklasista, piątoklasista, szóstoklasista, siódmoklasista, ósmoklasista, najlepszy z najlepszych sportowców. Nominowani to uczniowie, którzy brali udział w różnych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Wśród nominowanych byli miłośnicy przedmiotów humanistycznych, artystycznych oraz przedmiotów ścisłych. Wszyscy laureaci z poszczególnych kategorii wypisani są w tabelach poniżej. Łącznie 135 uczniów zostało wyróżnionych i docenionych, którym Rada Rodziców ufundowała upominki (gadżety z logo szkoły).

Gratulujemy  najlepszym naukowcom i sportowcom ich sukcesów.

Organizator uroczystości: Ewa Wenz



NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH ROK SZKOLNY 2021/2022
OSIĄGNIĘCIA KLAS 1-3

L.p Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia konkursowe (nazwa konkursu/miejsce/ etap)
   1. Marcel Kowalewski 1a Szkolny konkurs recytatorski – 1 miejsce
   2. Adam Kowal 1a Mistrz systematycznego oszczędzania
3. Kaja Stelmaszyk 1b Konkurs kaligraficzny – 1 miejsce Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową – 2 miejsce Szkolny konkurs recytatorski – 2 miejsce
4. Jan Piechowiak 1b Konkurs kaligraficzny – 2 miejsce
5. Hanna Karwacka 1b Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową – 1 miejsce Szkolny konkurs recytatorski – 3 miejsce
6. Piotr Wojtkowiak 1c Konkurs kaligraficzny – 3 miejsce
7. Maja Wojnarowska 2a Konkurs recytatorki pt. „Z przyrodą w tle”- 3 miejsce Mistrz systematycznego oszczędzania
8. Stanisław Dykaw 2a Mistrz systematycznego oszczędzania
9. Zuzanna Czerwińska 2b Konkurs Ekologiczno- literacki –  „ Moja przygoda z książką” – 3 miejsce  
10. Lena Grot 2b Czy znasz legendy i baśnie polskie- wyróżnienie Mistrz systematycznego oszczędzania
11. Amelia Kluczka 2b Mistrz systematycznego oszczędzania
12. Amelia Lipska 2c Mistrz systematycznego oszczędzania
13. Jan Stochaj 3a Konkurs Ekologiczno- literacki –  „ Moja przygoda z książką” – 1 miejsce Konkurs ortograficzny klas trzecich – 3 miejsce
14. Jakub Szutowicz 3a Konkurs Ekologiczno- literacki –  „ Moja przygoda z książką” – 2 miejsce
15. Kornelia Kurjanowicz 3a konkurs plastyczny „Nadnoteckie pędzlowanie” organizowany przez MCK– 1 miejsce „ Moja przygoda z książką”- wyróżnienie
16. Natasza Kaszkowiak 3a „ Moja przygoda z książką”- wyróżnienie
  17. Aleksandra Gajewska 3a „ Moja przygoda z książką”- wyróżnienie
18. Stanisław Raczyński 3a Konkurs ortograficzny klas trzecich – 2 miejsce
19. Barbara Koblańska 3b Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową – 3 miejsce Szkolny konkurs matematyczny dla klas trzecich- 1 miejsce Konkurs ortograficzny klas trzecich – 1 miejsce Aktywna gazetka”- 3 miejsce Konkurs recytatorki pt. „Z przyrodą w tle”- 1 miejsce
20. Urszula Miszke 3b Quiz interaktywny „ Czy znasz legendy i baśnie polskie” – 2 miejsce XIV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej „Barka 2022”-1 miejsce solo
21. Jan Nowaczyk 3b Szkolny konkurs matematyczny dla klas trzecich- 2 miejsce
22. Marcin Kowalewski 3b Konkurs ortograficzny klas trzecich – 3 miejsce
23. Aleksandra Kurek 3b Aktywna gazetka”- 1 miejsce
24. Zuzanna Kina 3c Szkolny konkurs matematyczny dla klas trzecich- 3 miejsce „Pokaz Eco mody” w ramach akcji Ne bądź żyła- oddaj krew, zostań dawcą szpiku!- 1 miejsce
25. Michalina Frukowska   3c „Pokaz Eco mody” w ramach akcji Nie bądź żyła- oddaj krew, zostań dawcą szpiku!-2 miejsce konkurs recytatorki pt. „Z przyrodą w tle”- 2 miejsce
26. Maciej Staniszewski        3c „Pokaz Eco mody” w ramach akcji Nie bądź żyła- oddaj krew, zostań dawcą szpiku!-3 miejsce Mistrz systematycznego oszczędzania
27. Maksym Życki 3c Konkurs Szachmax V – 1 miejsce w województwie Mistrz systematycznego oszczędzania
28. Ewa Goleśniewska 3c konkurs recytatorki pt. „Z przyrodą w tle”- 3 miejsce  
  NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH ROK SZKOLNY 2021/2022 OSIĄGNIĘCIA KLAS CZWARTYCH  
L.p Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia konkursowe (nazwa konkursu/miejsce/ etap)
1. Ryszard Cierpicki 4a Quiz interaktywny „ Czy znasz legendy i baśnie polskie” – 1 miejsce Wyścigi Mbotów
2. Aniela Florek 4a Quiz interaktywny „ Czy znasz legendy i baśnie polskie” – 3 miejsce Konkurs ortograficzny – 3 miejsce Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­– kartka świąteczna – pisanka z elementami regionalnymi. (kategoria kl. 4-5) – 2 miejsce
3. Anna Maria Horokhova 4a Tytuł Rachmistrza klas czwartych
4. Piotr Jęśko 4a Mały matematyk dla klas czwartych – 1 miejsce Wyścigi Mbotów Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe – 5 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 6 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – 7 miejsce
5. Aleksandra Ratajczak 4a Rachmistrz dla klas czwartych – wyróżnienie Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce
6. Franciszek Maćkowiak 4a Rachmistrz dla klas czwartych – wyróżnienie Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce – pisanka z elementami regionalnymi. (kategoria kl. 4-5) – 3 miejsce Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni”- wyróżnienie Wyścigi Mbotów Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 6 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – 7 miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe – 9 miejsce Bieg Niepodległości – 10 miejsce  
7. Iga Andrzejewska 4a XX Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Malwa”- 2 miejsce Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce – pisanka z elementami regionalnymi. (kat. kl. 4-5)-2 miejsce XIV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej „Barka 2022”- 1 miejsce zespołowo
8. Zofia Bytyń 4a Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce
9. Marta Dziubała 4a Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce
10. Marta Dymek 4a Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­– kartka świąteczna – pisanka z elementami regionalnymi. (kategoria kl. 4-5) – 1 miejsce
11. Julia Dymek 4a Czy znasz legendy i baśnie polskie- wyróżnienie
12. Nikodem Kowalewski 4b Mały matematyk klas czwartych– 2 miejsce
13. Oliwier Nowak 4b Mały matematyk klas czwartych – 3 miejsce
14. Ksawery Nawrot 4b Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­– kartka świąteczna – pisanka z elementami regionalnymi. (kategoria kl. 4-5) – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – 7 miejsce
15. Aleks Kurjanowicz 4b Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – 7miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe – 7 miejsce Bieg Niepodległości – 8 miejsce
16. Barbara Białasik 4b Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe – 3 miejsce Bieg Niepodległości – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – 6 miejsce
17. Ines Wachowiak 4b Mistrzostwa Powiatu  w Drużynowych Biegach Przełajowych – 1 miejsce indywidualnie Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – 1 miejsce indywidualnie w skoku w dal Wiosenne Biegi Przełajowe – 1 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce Mistrzostwa Rejonu w Trójboju Lekkoatletycznym – 2 miejsce indywidualnie Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 5 miejsce Bieg Niepodległości – 6 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym – 6 miejsce
18. Martyna Miechowiecka 4b Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce – pisanka z elementami regionalnymi. (kat. kl. 4-5) – 1 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce
19. Łukasz Kubiak 4b Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce – pisanka z elementami regionalnymi. (kat. kl. 4-5) – 1 miejsce


NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH ROK SZKOLNY 2021/2022
OSIĄGNIĘCIA KLAS PIĄTYCH

L.p Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia konkursowe (nazwa konkursu/miejsce/ etap)
1. Fabian Jasiński 5a Konkurs recytatorski z motywem świątecznym w tle dla klas 4-6 – 3miejsce
2. Maja Stelcer 5a Powiatowy konkurs fotograficzny „Palić nie palić oto jest pytanie”? organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Czarnkowie – 1 miejsce
3. Lena Kurek 5a „Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni” – 3 miejsce Krainy geograficzne Polski- 3 miejsce
4. Lena Sołtysiak 5a Wiosenne Biegi Przełajowe – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym – 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym – 4 miejsce drużynowo Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 5 miejsce Mistrzostwa Rejonu  w Czwórboju Lekkoatletycznym – 7 miejsce w rzucie piłeczką palantową
5. Nikodem Gibczyński 5a Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce
6. Tobiasz Kulik 5a Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce
7. Nadia Ogrodnik 5a Wybrane problemy ochrony wody- podziękowania
8. Julia Drozdowicz 5a „Mój zielnik – rośliny naszych łąk i pól” – 2 miejsce
9. Amelia Macyszyn 5a „Mój zielnik – rośliny naszych łąk i pól” – wyróżnienie
10. Oliwia Pierudzka  5b Konkurs recytatorski z motywem świątecznym w tle dla klas 4-6 – 2 miejsce Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni- 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce
11. Lena Rączka 5b Mistrz ortografii Rachmistrz klas piątych – wyróżnienie Mały matematyk klas piątych – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce
12. Marta Chwarścianek 5b Mały matematyk klas piątych – 1 miejsce Krainy geograficzne Polski- 1 miejsce Najlepszy geograf klas piątych- 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce „Mój zielnik – rośliny naszych łąk i pól” – wyróżnienie
13. Zuzanna Fornal 5b Mały matematyk klas piątych – 3 miejsce
14. Jakub Barut 5b Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 6 miejsce
15. Lidia Krzemińska 5b Konkurs Szachmax V – 3 m w województwie
16. Aleksander Bukała 5b Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­– kartka świąteczna – pisanka z elementami regionalnymi. (kategoria kl. 4-5) – 3 miejsce
17. Mikołaj Moryś      5b Krainy geograficzne Polski- 2 miejsce Najlepszy geograf klas piątych- 3 miejsce Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­– kartka świąteczna – pisanka z elementami regionalnymi. (kategoria kl. 4-5) – 3 miejsce „Mój zielnik – rośliny naszych łąk i pól” – 1 miejsce
18. Oliwia Węgierek 5b Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni”- wyróżnienie
19.  Ksawery Bąk 5b Rachmistrz klas piątych – wyróżnienie Mały matematyk klas piątych – 2 miejsce Krainy geograficzne Polski- 1 miejsce Najlepszy geograf klas piątych- 2 miejsce „Mój zielnik – rośliny naszych łąk i pól” – wyróżnienie
20. Zofia Młynarska 5c XX Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Malwa”- 2 miejsce XIV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej „Barka 2022”-1 miejsce zespołowo
21. Dawid Dziedzic 5c Konkurs recytatorski z motywem świątecznym w tle dla klas 4-6- 1 miejsce Konkurs ortograficzny – 2 miejsce Tytuł Rachmistrza klas piątych XX Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Malwa”- 1 miejsce
22. Tymoteusz Włodarczak 5c Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni- 1 miejsce
23. Filip Wylegała 5c Krainy geograficzne Polski- 2 miejsce Najlepszy geograf klas piątych – 1 miejsce Krainy geograficzne Polski. – 3 miejsce
24. Rafał Rakowicz 5c Najlepszy geograf klas piątych- 3 miejsce
25. Malwina Budzińska 5c Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce
26. Martyna Ziegler 5c „Mój zielnik – rośliny naszych łąk i pól” – wyróżnienie
27. Adam Wojnarowski 5c Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 3 miejsce
   NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH ROK SZKOLNY 2021/2022 OSIĄGNIĘCIA KLAS SZÓSTYCH  
L.p Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia konkursowe (nazwa konkursu/miejsce/ etap)
1. Kamil Chudziński 6a Stwórz  mem o bibliotece lub książce – 1 miejsce Procenty na co dzień – 1 miejsce
2. Zofia Heldt 6a Procenty na co dzień – 2 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 1 miejsce Aktywna gazetka”- 2 miejsce
3. Tymoteusz Hajman 6a Procenty na co dzień – 3 miejsce
4. Alan Jessa 6a Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 2 miejsce
5. Adrian Tyszkiewicz 6a Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 2 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 1 miejsce
   NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH ROK SZKOLNY 2021/2022 OSIĄGNIĘCIA KLAS SIÓDMYCH  
L.p Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia konkursowe (nazwa konkursu/miejsce/ etap)
1. Kacper Redmann                      7a Konkurs wiedzy o człowieku – 3 miejsce
2. Oliwia Józefiak 7a Najlepszy fizyk klas siódmych-3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce
3. Wiktoria Wardęga 7a „Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni” – 1 miejsce Udział w powiatowym konkursie recytatorskim „Łagodne Klimaty”
4. Maja Smyk 7a Czarnków – moje miasto – 3 miejsce XX Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Malwa”- 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Wiosenne Bieg Przełajowe – 6 miejsce
5. Rybarczyk Mateusz 7a Wybrane problemy ochrony wody Cały ten świat – prezentacja – 3 miejsce Mój wkład w ochronę środowiska” – 2 miejsce Wybrane problemy ochrony wody- podziękowania
6. Łukasz Grot 7a Najlepszy geograf klas siódmych- 2 miejsce
7. Joanna Szkolik 7b „Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni” – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 3 miejsce
8. Katarzyna Madaj 7b Najlepszy fizyk klas siódmych-2 miejsce
   9. Zofia Ruta 7b XX Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Malwa”- 2 miejsce KONKURS WIEDZY O CZŁOWIEKU – wyróżnienie Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni”- wyróżnienie „ Moja przygoda z książką”- wyróżnienie
10. Stanisław Rybarczyk 7b Fizyka w obiektywie ucznia”- laureat konkursu Wybrane problemy ochrony wody- podziękowania Konkurs wiedzy o człowieku- wyróżnienie
11. Emma Brena 7b XX Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Malwa”- 2 miejsce
12. Kamil Konieczny 7b Mój wkład w ochronę środowiska” – 1 miejsce
13. Julia Maćkowiak 7b Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 1 miejsce indywidualnie Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym – 1 miejsce w biegu na 600 m Wiosenne Biegi Przełajowe – 1 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 2 miejsce Bieg Niepodległości – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce Mistrzostwa Rejonu  w Czwórboju Lekkoatletycznym – 3 miejsce w biegu na 600 m Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym – 4 miejsce drużynowo Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 5 miejsce Mistrzostwa Wielkopolski  w Czwórboju Lekkoatletycznym – 7 miejsce w biegu na 600 m Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych – 27 miejsce  
14. Alicja Czabajska                         7c Konkurs wiedzy o człowieku – 1 miejsce
15. Martyna Kluczka                      7c Konkurs wiedzy o człowieku –  2 miejsce Najlepszy fizyk klas siódmych-2 miejsce Czarnków – moje miasto – 1 miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Bieg Niepodległości – 11 miejsce Wybrane problemy ochrony wody- podziękowania
16. Kinga Kanicka 7c Najlepszy fizyk klas siódmych- 3 miejsce Konkurs wiedzy o człowieku- wyróżnienie
17. Khrystyna Kononuchenko 7c Najlepszy matematyk klas siódmych – 1 miejsce Najlepszy fizyk klas siódmych – wyróżnienie Fizyka w obiektywie ucznia- wyróżnienie
18. Olga Stachowicz 7c Fizyka w obiektywie ucznia – wyróżnienie
19. Jessica Frąckowiak 7c Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym – 4 miejsce drużynowo Wiosenne Biegi Przełajowe – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 5 miejsce Bieg Niepodległości -8 miejsce
20. Wiktoria Pilawska 7c Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej – 3 miejsce
21. Piotr Dzięcielak 7d Powiatowy konkurs matematyczny dla klas siódmych – 2 miejsce Najlepszy fizyk klas siódmych- 1 miejsce Najlepszy matematyk klas siódmych- 3 miejsce Najlepszy geograf klas siódmych- 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce Bieg Niepodległości – 8 miejsce
22. Stanisław Dzięcielak 7d Najlepszy matematyk klas siódmych- 2 miejsce Najlepszy fizyk klas siódmych- 1 miejsce Najlepszy geograf klas siódmych- 1 miejsce
 23. Nadia Girus 7d Mój wkład w ochronę środowiska” – wyróżnienie
 24. Krystian Fąferek 7d Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni”- wyróżnienie
   NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH ROK SZKOLNY 2021/2022 OSIĄGNIĘCIA KLAS ÓSMYCH  
L.p Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcia konkursowe (nazwa konkursu/miejsce/ etap)
1. Jakub Krasicki 8a „Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni” – 3 miejsce
2. Julia Nowaczyk 8a Najlepszy fizyk klas ósmych” – 3 miejsce – Ciekawostki o Unii Europejskiej – plakat – 1 miejsce
3. Maja Taraskiewicz 8a Konkurs ortograficzny – 2 miejsce Najlepszy geograf klas ósmych- 3 miejsce Mój wkład w ochronę środowiska” – wyróżnienie
4. Dominika Majewska 8a Najlepszy matematyk klas ósmych- 3 miejsce Najlepszy geograf klas ósmych- 1 miejsce Cały ten świat – prezentacja – 1 miejsce Ciekawostki o Unii Europejskiej – plakat – 1 miejsce Mój wkład w ochronę środowiska” – 3 miejsce
5. Kinga Jessa 8a Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce
6. Tomasz Michalski 8a Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce w biegu na 1000 m Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 6 miejsce
7. Kacper Peszko 8a Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 2 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce
8. Volodymyr Novikov 8a Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce
9. Natan Waśko 8a Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce
10. Maja Mądrowska 8a Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­–plakat – tradycje regionalne w moim domu . (kategoria kl. 6-8) – 3 miejsce Ciekawostki o Unii Europejskiej – plakat – 3 miejsce
11. Zofia Wiśniewska 8a Ciekawostki o Unii Europejskiej – plakat – 2 miejsce
12. Julia Wilczyńska 8a Ciekawostki o Unii Europejskiej – plakat – 2 miejsce
13. Julia Pilawska 8a Ciekawostki o Unii Europejskiej – plakat – 3 miejsce
14. Weronika Mleczko 8b Konkurs ortograficzny – 3 miejsce
15. Kinga Polcyn 8b Najlepszy matematyk klas ósmych- 3 miejsce
16. Paweł Pompała 8b Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 3 miejsce w sztafecie 4×100 m Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce
17. Jakub Adamski 8b Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 9 miejsce w pchnięciu kulą
18. Wiktor Sanocki 8b Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 3 miejsce
19. Tomasz Kuta 8b Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 3 m w sztafecie 4x100m Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce
20. Mikołaj Kacperski 8b Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 3 miejsce
21. Kamil Kulwas 8b Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce
22. Dominik Helwich 8b Mistrz Pięknego Czytania legend i baśni”- wyróżnienie
 23. Szymczak Wojciech 8c Najlepszy fizyk klas ósmych”- 2 miejsce Najlepszy geograf klas ósmych- 2 miejsce Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego ,etap powiatowy – 3 miejsce drużynowo Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 3 miejsce
24. Zuzanna Dubiał 8c Mistrz ortografii
25. Tatarynowicz Antonina 8c Najlepszy matematyk klas ósmych – 1 miejsce Najlepszy fizyk klas ósmych”- 1 miejsce
26. Gaja Michalska 8c Fizyka w obiektywie ucznia – wyróżnienie Czarnków – moje miasto – 2 miejsce Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­–plakat – tradycje regionalne w moim domu . (kategoria kl. 6-8) – 1 miejsce Cały ten świat – prezentacja – 2 miejsce
27. Jakub Hundt 8c Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­–plakat – tradycje regionalne w moim domu . (kategoria kl. 6-8) – 2 miejsce
28. Antoni Maćkowiak 8c Najlepszy matematyk klas ósmych- 2 miejsce Czarnków – moje miasto – 2 miejsce Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego ,etap powiatowy – 3 miejsce drużynowo Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 3 miejsce w skoku w dal Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 3 m w sztafecie 4x100m Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 6 miejsce Mistrzostwa Wielkopolski w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 10 miejsce w skoku w dal
29. Dominika Kiernikowska   8c Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­–plakat – tradycje regionalne w moim domu . (kategoria kl. 6-8) – 1 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 5 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 1 miejsce
30. Julia Sadowska 8c Wyzwania współczesnego świata – 3 miejsce
31. Mikołaj Ewert 8c Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 3 miejsce Bieg Niepodległości – 7 miejsce
32. Bartosz Wiśniewski 8c Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego ,etap powiatowy – 3 miejsce drużynowo Zwyczaje wielkanocne w Wielkopolsce ­–plakat – tradycje regionalne w moim domu . (kategoria kl. 6-8) – 3 miejsce Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż – 1 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – 3 miejsce Wiosenne Biegi Przełajowe – 3 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 3 miejsce w biegu na 300 m Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 3 m w sztafecie 4x100m Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 4 miejsce Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 6 miejsce Bieg Niepodległości – 10 miejsce Mistrzostwa Wielkopolski w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej – 14 miejsce w biegu na 300m
  Sporządziła:  Ewa Wenz

Najlepszy z Najlepszych Sportowców wśród chłopców – igrzyska młodzieży szkolnej pierwsza piątka
1 miejsce Antoni Maćkowiak 8c
2 miejsce  Bartosz Wiśniewski 8c
3 miejsce  Paweł Pompała 8b
4 miejsce Tomasz Michalski 8a
5 miejsce  Jakub Adamski 8b

Najlepszy z Najlepszych Sportowców wśród dziewcząt – igrzyska młodzieży szkolnej pierwsza trójka
1 miejsce Maja Smyk 7a
2 miejsce Martyna Kluczka 7c
3 miejsce Dominika Kiernikowska 8c  i  Kinga Jessa 8a

Najlepszy z Najlepszych Sportowców wśród chłopców  – igrzyska dzieci  pierwsza piątka
1 miejsce Franciszek Maćkowiak 4a
2 miejsce Piotr Jęśko 4a
3 miejsce Jakub Barut 5b
4 miejsce Ksawery Nawrot 4b i Aleks Kurjanowicz 4b

Najlepszy z Najlepszych Sportowców wśród dziewcząt – igrzyska dzieci  pierwsza piątka
1 miejsce Julia Maćkowiak 7b
2 miejsce Ines Wachowiak 4b
3 miejsce Lena Sołtysiak 5a
4 miejsce Jessica Frąckowiak 7c
5 miejsce Barbara Białasik 4b

video
play-sharp-fill

Skip to content