sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

„Patriotyzm w dziecięcej poezji”

  W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, tj. 10 listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Patriotyzm w dziecięcej poezji”. Brali w nim udział uczniowie klas drugich i trzecich. Dzieci miały za zadanie w jak najpiękniejszy sposób  zaprezentować wybrany przez siebie utwór o treściach patriotycznych, związanych z Polską, Niepodległością oraz ze swoją „małą ojczyzną”.  Wybór najlepszych nie należał do najłatwiejszych, ze względu na niesamowite zdolności artystyczne uczniów. Jednak po burzliwych naradach komisja w składzie: Pani Katarzyna Kicza, Pani Bazan Paulina oraz Pani Maria Łuczak wybrała następujących laureatów:
1 miejsce – Marcel Kowalewski kl. 2 A
2 miejsce – Kaja Stelmaszyk kl. 2 B
Zuzanna Czerwińska kl. 3 B
3 miejsce – Nikodem Zając kl. 2 A
Wyróżnienia otrzymali:
Jan Pertek kl. 2 A
Maja Wojnarowska kl. 3 A
Julia Rolka kl. 3 C
Rosną nam młodzi artyści. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Katarzyna Kicza
Skip to content