sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Kredkobranie 2023

Od 18 do 29 września 2023 r. w naszej szkole odbywała się akcja Kredkobranie – zbiórka przyborów szkolnych i materiałów plastycznych prowadzona przez krakowską Fundację Ignatianum. W naszej szkole do akcji włączyli się uczniowie wszystkich klas, rodzice, a także nauczyciele. Zebrano wiele przyborów piśmienniczych, biurowych i artykułów szkolnych (2 paczki). W zebranie wszystkich darów i shttps://sp2.czarnkow.pl/2024/02/kredkobranie-2023/prawne ich spakowanie do wysyłki zaangażowali się uczniowie i opiekunowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Siła Serca”, a koszty wysyłki zrefundował sklepik szkolny. Zebrane artykuły trafią do polskich szkół oraz placówek na Białorusi, Litwie i Ukrainie, w których uczą się polskie dzieci. Wszystkim darczyńcom i osobom, które pomogły w sprawnym przeprowadzeniu zbiórki  bardzo serdecznie dziękujemy!

Szkolny klub Wolontariatu
„Siła Serca”

Kredkobranie-dyplom
Skip to content