sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym

27 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym. Bardzo dobrze na tych zawodach zaprezentowali się nasi uczniowie. Reprezentacja dziewcząt  zajęła I miejsce i wystąpi na zawodach rejonowych. Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Maja Wojnarowska 4a, która zwyciężyła w skoku w dal i była druga w rzucie piłeczką palantową. Oto skład zespołu: Maja Wojnarowska 4a Zuzanna Czerwińska 4b Kinga Banach 4c Lena Lipska 4c Julia Rolka 4c Chłopcy zaś zajęli III miejsce w tych zawodach, a indywidualnie trzeci w rzucie piłeczką palantową był Łukasz Gorajski 2c. Drużyna wystąpiła w składzie: Wojciech Jaworski 4a Antoni Jokiel 4a Hubert  Szkolik 4a Bartosz Drewny 4b Łukasz Gorajski 2c Opiekunami drużyn byli: Małgorzata Dusan-Stułka i Wiesław Stułka. Gratulujemy!
Skip to content